Názory hostů

CHCETE-LI UVEŘEJNIT VÁŠ NÁZOR NA NAŠI RESTAURACI, NAPIŠTE NÁM HO NA AMFORARESTAURANT@SEZNAM.CZ. DĚKUJEME

Dobrý den pane Moťovský,
chtěli bychom Vám poděkovat za perfektní přípravu naší sobotní narozeniné oslavy, včetně profesionálního a lidského přístupu všech, kteří se na ní podíleli po celou dobu příprav i konání. Poděkování prosím tlumočte i obsluhujícímu personálu a zaměstnancům kuchyně, kteří připravili skvělé menu. Mezi hosty se nenašel jediný, který by nepochválil jak prostory, tak obsluhu - pohoštění bylo všemi označeno za skvělé!
Nejvyšší hodnocení si odnesla šunka na kosti, za ní byl v těsném závěsu rostbíf a guláš, který díky té šunce bohužel nebyl tak žádaný :). Doufáme, že my jsme jako hosté též obstáli a budeme se těšit zase někdy přístě.....
Přejeme Vám a Vaší restauraci co nejvíce spokojených hostů.
S pozdravem dne 17.2.2014
Lenka, Katka a Karel Stibůrkovi.

 

 

Vážený pane Moťovský,
dovolte mi se vrátit k našemu firemnímu večírku v prostorách restaurace Amfora dne 6.12.2013.
Obsluha usměvavá, ochotná, pohotová i trpělivá, raut skvělý, chuťově vyvážený v množství více než dostatečném, za barem přesně ty nápoje, které jsme chtěli.
Byli jsme velmi spokojeni, děkujeme za příjemnou atmosféru, kterou jste nám s Vaším týmem spolu vytvořili a přeji mnoho úspěchů v dalším podnikání.

 

Konečně restaurace kam se určitě rády vrátíme! Dobré jídlo, hezké prostředí, čisto a opravdu moc milá obsluha. Díky! 16/11/2011 Křemča+Hrabča+Urbič+Rendy+Peggy+Jindřiška+Lichtík

 

Vážení,

Včera jsem s kolegy navštívil prvně Vaši restauraci a byl jsem mile překvapen, jak z nekuřáckého prostoru, milé obsluhy, tak z výborného jídla.

Příjemné pozesení u oběda nám zpříjemnila slečna servírka. Mile rádi Vás navštívíme znovu.

S pozdravem Karel Sedláček

 

Dobrý den,

Já a moje kolegyně jsme velice potěšeny, že jste otevřeli zahrádku, kde je příjemné posezení.

Děkujeme Karolína Pospíšilová

 

Poděkování,
minulý týden jsme navštívili s přáteli Vaši restauraci a byli jsme mile
překvapeni !!
Krásné prostředí,ochotná obsluha,výborné jídlo a slušné ceny!
Vřele Vás doporučíme našim známým a rádi Vás opět navštívíme!
Děkujeme Petr Kratochvíl

 

Dobrý den,

už jsme se trochu vzpamatovali z divokých oslav a moc rádi bychom Vám takto zpětně poděkovali za skvělou přípravu hostiny a prostě veškerou krásně fungující spolupráci. Budeme Amforu vychvalovat na každém rohu. Spojení kvality a vstřícné ceny nám ještě teď přijde k neuvěření.

Tažke díky moc, ať se Vám daří, Olga a Jára Kovaříkovi

 

Dobrý večer,

moc se omlouváme, že píšeme až teď, ale bylo to jak před svatbou, tak po svatbě dost hektické. Chtěli jsme Vám moc poděkovat za celou svatební hostinu, kterou jsme mohli u Vás udělat. Byli jsme se vším moc spokojeni, hostům se u Vás moc líbilo, jídlo bylo neuvěřitelné, personál byl příjemný a ochotný. Opravdu jsme byli se vším maximálně spokojeni a už teď uvažujeme nad tím, že oslavy podobného rázu zrealizujeme u Vás, pokud by to bylo možné. Svatba byla nádherná, klidně bychom si ji zopakovali každý týden :) .

Mějte se hezky a ještě jednou za vše moc děkujeme!!!

manželé Sýkorovi (za svobodna Šimková)

 

chci Vám tímto velmi poděkovat za  akci, kterou jsme měli u Vás ve spodní části restaurace.
Akce se naprosto perfektně vydařila, lidé byli moc spokojeni a raut byl také skvělý a hlavně bylo všeho opravdu dostatek! Číšníci byli skvělý, prostě vše v naprostém pořádku.

Ještě jednou moc děkuji
Lenka Němcová                                30.4.2012